4 روش برای پاک کردن رسوبات داخل بطری؟

1. استفاده از ماسه

با ماسه بشویید، کمی ماسه در بطری شیشه ای بریزید و سپس کمی آب بریزید، بالا و پایین تکان دهید، ماسه و بطری های شیشه ای را بمالید تا رسوبات و لکه های بطری شیشه ای از بین برود و در نهایت ماسه را بریزید. ، خوب با آب بشویید.

2. دو روش برای استفاده از سرکه

1. ساده ترین راه برای تمیز کردن رسوبات آب سخت در داخل گلدان شیشه ای پر کردن آن با سرکه سفید است. بگذارید سرکه چند ساعت بماند و آن را بیرون بریزید. اگر مقداری لکه باقی ماند، قبل از اینکه سرکه خشک شود، آنها را با یک پارچه غیر ساینده پاک کنید. نحوه تمیز کردن شیشه های کدر اگر مشکل شما مواد معدنی آب سخت است، تنها کاری که باید انجام دهید این است که فنجان های خود را به مدت پنج دقیقه در سرکه سفید خیس کنید.

2. با شستشوی سرکه، یک لیوان کوچک سرکه سفید را داخل بطری شیشه ای بریزید و سپس آب داغ را داخل بطری شیشه ای بریزید، بطری شیشه ای را خیس کنید، 2-3 ساعت خیس کنید، سپس بطری شیشه ای را تکان دهید. می توانید رسوب روی بطری شیشه ای را بردارید. 

پاک کردن رسوبات بطری های شیشه ای
4 روش برای پاک کردن رسوبات بطری های شیشه ای

3. جوش شیرین

با جوش شیرین، دو پیمانه جوش شیرین را در بطری شیشه ای بریزید، سپس کمی آب اضافه کنید، اجازه دهید جوش شیرین کاملا در آب حل شود و سپس با یک درب ببندید، لیوان را به آرامی تکان دهید، تا زمانی که لکه ها از بین بروند.

4. آب نمک

 برای از بین بردن لکه های آب سخت از روی شیشه، لکه ها را با آب نمک و یک پارچه تمیز بمالید. می توانید از سرکه سفید و آب لیمو نیز استفاده کنید. برای لکه های سخت آب، مقداری آمونیاک به مخلوط تمیزکننده خود اضافه کنید. یا می توانید با استفاده از یک اسفنج و مقداری خمیر دندان یا جوش شیرین لکه ها را پاک کنید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از برچسب ها و ویژگی های HTML هم استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

بالا