چگونه سینک استیل را برق بیاندازیم

این عالی میشود که ساده ترین راه حل ها واقعاً بهترین باشد.  مانند این ترفند مفید برای نحوه صیقل دادن سینک استیل ضد زنگ.  به نظر این کار بک تمیز کردن با اولویت پایین به نظر برسد، هیچ چیز لذت بخش تر از خانه ای که همه جای آن برق بزند نیست، و سینک ظرفشویی شما نیز از این قاعده مستثنا نیست.

سینک بسیار براق

 سینک های استیل ضد زنگ بسیار زیبا هستند. آنها زیبا و محکم هستند و مهمتر از همه، آنها می توانند فوق العاده براق باشند، به خصوص اگر هر از چند گاهی به آنها را پولیش دهید. با این حال، تمیز کردن سینک استیل ضد زنگ فقط ظاهر خوب آن را حفظ نمی کند. همچنین به جلوگیری از خوردگی کمک می کند و سطح را در بهترین حالت ممکن نگه می دارد.

بهترین راه برای پولیش سینک استیل چیست؟

برای انجام این کار نیازی به صرف هزینه زیادی برای پولیش کردن محصولات ندارید. برای نتایج مطلوب به آرد، یک پارچه نرم و آب گرم و صابون نیاز دارید. باید با یک سینک تمیز شروع کنید. آن را با آب گرم و صابون ظرفشویی بشویید. سینک ظرفشویی را با حوله آشپزخانه خشک کنید (حتی قسمت بالای و کناره‌های آن). حالا، برای قسمت عجیب و غریب سرگرم کننده آن آرد را در تمام سینک خود بپاشید، تا زمانی که مقدار غلیظی تمام سطح را بپوشاند. سپس آرد را با استفاده از یک پارچه نرم داخل سینک بمالید و از محو شدن رضایت بخش لکه ها، لکه ها و ذرات غذا لذت ببرید.

براق کردن سینک استیل
براق کردن سینک استیل

آیا صیقل دادن سینک استیل ضد زنگ با آرد واقعا کار می کند؟

از آنجایی که ذاتاً یک آدم عجیب و غریب هستم، نمی‌توانستم در مقابل امتحان کردن این پاک‌کننده خودم مقاومت کنم. نه تنها تمام لوازم مورد نیاز را داشتم، بعد از تمیز کردن سینک، مطمئن شدم که آن را کاملاً خشک کرده‌ام – اگر کاملاً خشک نشده باشد، می‌توانم تکه‌های آرد را در آینده نزدیک پیش‌بینی کنم که کاملاً خشک نشده باشد، بنابراین وقت خود را با این مرحله صرف کردم.

وقتی سینک کاملا خشک شد، چند فکر دوم در مورد پاشیدن روی آرد داشتم. راستش را بخواهید، در ابتدا برای من کمی معکوس به نظر می رسید. اما بعد از اینکه آرد یکدست شد و شروع به صاف کردن آن با پارچه کردم، تقریباً فوراً نتایج درخشان و درخشان را دیدم. 

این روش شاید غیر معمول بنظر برسد اما در کمال غیر واقعی بنظر رسیدنش، بسیار جواب میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از برچسب ها و ویژگی های HTML هم استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

بالا