چه زمانی باید کیسه جارو برقی را تخلیه کنیم؟

تخلیه کیسه جارو برقی

کیسه های جاروبرقی هر از چند گاهی نیاز به تعویض دارند. بعضی اوقات بیشتر از بقیه، بسته به نوع جاروبرقی، تعداد دفعات یا مقدار استفاده از جاروبرقی و اندازه خود کیسه. اگرچه ممکن است این موضوع ساده به نظر برسد، اما به‌طور شگفت‌انگیزی بسیاری از صاحبان جاروبرقی از اینکه دقیقاً چه زمانی باید کیسه روی دستگاه خود را تعویض کنند، نگران هستند. تعیین اینکه کی کیسه جاروبرقی کامل دارید یا نیاز به تعویض کیسه جاروبرقی دارید، ممکن است دشوار باشد، به همین دلیل است که ما در این مقاله از فن باز سعی کرده ایم تا در این موضوع به یاری شما بیاییم و به شما بیاموزیم که چگونه زمان تخلیه جارو برقی تان را تشخیص دهید.

زمان تخلیه کیسه جارو برقی
زمان تخلیه کیسه جارو برقی

برنامه زمانی

برای برخی از جارو برقی ها، آنها یک برنامه زمانی مشخص در دفترچه راهنما در مورد زمان نیاز به تعویض کیسه ها دارند که به کاربران این امکان را می دهد که از چند بار تعویض کیسه جاروبرقی مطمئن شوند. که این زمان اغلب مصادف با زمانی است که فیلتر خلاء نیز باید تعویض شود. بلافاصله پس از خرید دفترچه راهنما را بررسی کنید و به برنامه زمانی مشخص شده در آن توجه داشته باشید. به برنامه پایبند باشید تا دستگاه با بالاترین سطح استاندارد هایش داشته باشید.

نشانگر پر بودن کیسه گرد و غبار

برخی از ماشین ها با نشانگر پر بودن کیسه گرد و غبار زندگی شما را آسان تر می کنند. این نشانگر ها به طور خودکار به شما هشدار می دهد که آیا کیف نیاز به تعویض دارد یا خیر. برخی حتی اگر جارو برقی شما مسدود شده باشد به شما اطلاع می دهند. اگرچه نشانگر کامل یکی از راه‌های تعیین اینکه آیا کیسه‌های شما نیاز به تعویض دارند، برای قضاوت در مورد کیسه جاروبرقی کامل نباید تنها به این تکیه کنید، زیرا همیشه قابل اعتماد نیست.

بررسی دستی

اگر دستگاه شما نشانگر کامل را ندارد، باید به صورت دستی بررسی کنید. حتما به صورت دوره ای چک کنید. نباید خیلی پر باشد، فقط به اندازه ای که بتوانید آن را به درستی بدون ریختن محتویات دور بیندازید. وسوسه نشوید که کیف را به حداکثر برسانید. همیشه قبل از استفاده از دستگاه کیسه را چک کنید، زیرا ممکن است از آخرین باری که از آن استفاده کرده اید، آن را پر کرده باشد.

مکش کاهش یافته

انتظار می رود گاهی اوقات برنامه تعویض را فراموش کنیم یا فراموش کنیم که کیسه را از طریق نشانگر یا به صورت دستی بررسی کنیم. در این موارد، باید توجه داشته باشید که اگر پاک کننده مکش کاهش یافته است، زمان تعویض کیسه فرا رسیده است. با این حال، به شدت دلسرد می شود، منتظر بمانید تا قبل از تعویض کیف خود، این اتفاق بیفتد. برای حداکثر مکش، مهم است که کیسه های خود را قبل از پر شدن تعویض کنید. برخی حتی وقتی نیمه پر شد آن را تعویض می کنند. این حداکثر مکش مورد نیاز هنگام تمیز کردن را به شما می دهد. به یادآوری های بالا توجه کنید تا بدانید چه زمانی بهتر است کیسه های جاروبرقی خود را تعویض کنید. اطمینان از سازماندهی تعویض کیسه جاروبرقی در صورت نیاز برای حفظ کارایی دستگاه و کمک به حفظ آن در بهترین شرایط کاری آن مهم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از برچسب ها و ویژگی های HTML هم استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

بالا